Edubook

Edubook Nedir?

Edubook, yeni nesil eğitim materyallerinin hazırlandığı ve pazarlandığı bir platformdur.

Her türlü konuda kendini geliştirmiş eğitmenlerin Edubook dijital materyallerini hazırladıkları ve satışa sundukları platform Edubook, aynı zamanda da bir hizmet içi eğitim platformudur. Eğitmenlere sunulan videolarla hem Edubook hazırlamalarını hem de bir çok web2.0 ve h5p uygulamalarını öğretmektedir.

EduBook nedir

Edubook’un içinde neler var?

  • Edubook eğitim materyalleri platformunun içinde, web 2.0 ve h5p appletleri ile Edubook yapımına dair eğitim videolarını bulabilirsiniz.
  • Öğretmenler/Eğitmenler; K8 ve K12 kategorilerinde her sınıf ve her ders seviyesinde Edubooklar hazırlayabilir ve satışa sunabilirsiniz.
  • Üniversiteler; kendi alanınızdaki dersler için eğitim materyallerini Edubook olarak hazırlayabilir ve satışa sunabilirsiniz.
  • Meslek uzmanları; kendinize ait eğitim içeriklerini Edubook ile hazırlayıp buradan satışa sunabilirsiniz.
  • Hobi meraklıları; kendi ilgi alanlarınızın eğitim materyallerini Edubook ile hazırlayıp ve kazanç elde edebilirsiniz.

Örneğin: Matematik öğretmeni/eğitmeni ondalık sayılar konusunda hazırladığı edubook’unu buradan satabilir. Bir balık meraklısı balık bakımına dair hazırlayacağı Edubook seri eğitimlerini bu platform üzerinden pazarlayabilir. Okullar kendi kütüphanelerini oluşturarak öğrencileriyle buluşturabilir…

Edubook

Nasıl?

Bunun için platforma üye olmanız ve eğitimlere başlamanız yeterli olacaktır. Ondan sonra bir Edubook eğitmeni olarak eğitimlerinizi hazırlamaya ve satışa sunmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal birliktelikler için burayı tıklayınız.